نیازبه مشاوره دارید ؟ در تماس باشید

 021-66262929

 


شرکت گیتی سیردوستان در سال 1383 به عنوان يکي از مراکز فعال در زمينه حمل و نقل و مسافربري و با هدف ارائه خدمات سرویس دهی ایاب و ذهاب شرکت ها ، کارخانجات ، مدارس ، ادارات و ... توسط آقاي محمدرضا کارگزار و شرکاء تأسيس شد و پس از بر جاي گذاشتن سابقه درخشان در سال 86 موفق به دريافت پروانه کسب از اتحاديه صنف مسافربري استان تهران گرديد.

شرکت گیتی سیر دوستان در حال حاضر با زیر پوشش داشتن بيش از ۳۰۰ دستگاه ون , ميني بوس و اتوبوس در مدل ها و ظرفيت هاي متفاوت مشغول به خدمت رساني به سازمان ها و نهادهاي بسياري در سراسر ايران مي باشد.
اين شرکت آمادگي دارد تا خدمات سرويس اياب و ذهاب:

  • ادارات
  • سازمان ها
  • وزارتخانه ها
  • کارخانجات و ...

همچنين سرويس هاي دربستي شرکت آماده خدمت رساني و حمل مسافرين به تمامي نقاط کشور مي باشند.
بعد از گذشت زماني کمتر از پنج سال از حضور در عرصه حمل و نقل و مسافربري شرکت گیتی سیردوستان موفق به کسب مدارک و رتبه هاي گرانقدر و بي نظير زير شده است:

  • دارای گواهینامه ISO 9001:2008 از سازمان نظام مدیریت کیفیت
  • عضويت درجه يک اتحاديه صنف مسافربري استان تهران
  • داراي صلاحيت از وزارت کار و امور اجتماعي استان تهران
  • داراي رتبه 3 (بالاترين رتبه) از سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران

 

 

 

درباره گیتی سیر

Transport

شرکت گیتی سیر دوستان به عنوان یکی از مراکز فعال در زمینه حمل و نقل و مسافربری و با هدف ارائه خدمات سرویس دهی ایاب و ذهاب شرکتها, کارخانجات, مدارس و ... در سال 1383 توسط آقای محمدرضا کارگزار تأسیس گردید .

 

بیشتر...

ورود اعضا

آشنایی با تیم کاری شرکت گیتی سیر

gitiseir-manager-s

"مؤسس شرکت گیتی دوستان، مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت گیتی سیر دوستان ."

محمدرضا کارگزار

testimonial 2

"تیم اداری و تیم اجرایی ."

معاونت اجرایی

آدرس شرکت

درباره ما

شرکت گیتی سیر دوستان، دارنده رتبه درجه یک از اتحادیه صنف مسافربری استان تهران، از سال 1383 فعالیت رسمی را در زمینه حمل و نقل، ایاب و ذهاب و سرویس پرسنل کارخانجات، شرکتها و مدارس آغاز نموده است.

گروه فناوری اطلاعات شرکت گیتی سیر دوستان

بیشتر...

تماس با ما

آدرس: تهران، اتوبان فتح، ابتدای بلوار خلیج فارس، مجتمع تجاری اداری کاکتوس، واحدهای 1، 2، 4 و 7

آدرس ایمیل: info@gitiseir.ir

شماره تماس: 66272929-021 (ده خط)

 

 

Truck

شرکت گیتی سیر دوستان به عنوان یکی از مراکز فعال در زمینه حمل و نقل و مسافربری و با هدف ارائه خدمات سرویس دهی ایاب و ذهاب شرکتها, کارخانجات, مدارس و ... در سال 1383 توسط آقای محمدرضا کارگزار تأسیس گردید.

Storage

موجب کمال خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما کارفرمایان و ذینفعان ارجمندی که شرکت گیتی سیر دوستان را شایسته خدمت به خود دانسته اید فراهم آورده است.

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .