پيام مدير عامل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

موجب خرسندي و افتخار است كه اين پل ارتباطي امكان تعامل بين شما كارفرمايان و ذينفعان ارجمندي كه شركت گيتي سير دوستان را شايسته خدمت به خود دانسته‌ايد، فراهم آورده است.

شركت گیتی سیردوستان پس ازتشكيل و در طي بيش از ده سال فعاليت خود در زمينه حمل ونقل زمینی درون شهری و برون شهری، عهده دار انجام سیرویس های ایاب و ذهاب شرکت ها ، کارخانجات ، مدارس ، ادارات و سازمان ها بوده است. مايه بسي مباهات است كه اذعان شود در اين سالها شركت گیتی سیردوستان با در دست داشتنن ابزارهايي نظير وجود ساختاري مستقل و متمركز و اختيار تصميم‌ گيري براي انجام مطلوب سیرویس های ایاب و ذهاب ، اختصاص رديف بودجه مختص اين شركت براي توسعه ناوگان و تجهيزات از محل بودجه جاري و در اختيار داشتن اهرمهاي حمايت از سرمايه گذاران بخش خصوصي توانست به پيشرفتهاي بالايي در زمينه توسعه و بهبود ارايه خدمات ایاب و ذهاب دست يابد.

هم اكنون با در اختیار داشتن 900 انواع ون ، اتوبوس ، مینی بوس همچنان بعنوان یکی از اصلي ترين شركت های ارائه خدمات ایاب و ذهاب به فعاليت خود با اهدافي متعالي ادامه مي دهد.

شرکت گیتی سیردوستان در راستاي نيل به رسالت خود مبني بر انجام سیرویس های ایاب و ذهاب در سطح كشور، اقدام به برنامه ريزي جهت افزايش ظرفيت جابجايي مسافر و پاسخ به تقاضاي سفر از طريق خريد ، بازسازي، تبديل و تجهيز ناوگان متنوع متناسب با سطح نياز مشتريان ، ارايه خدمات در سطح ويژه نموده است.

آنچه به عنوان دورنماي آينده براي شركت مي توان متصور گرديد ، استفاده بهينه از امكانات موجود ، توسعه تجهيزات و ناوگان و ارتقاء سطح خدمات جهت دستيابي به حمل و نقل مطلوب مسافري ، به گونه اي كه رضايت کارفرمایان و مشتري به عنوان راهبرد محوري فعاليت شركت ، چه در حوزه توزيع و چه در حوزه ارائه خدمات سفر در بيشترين ميزان ممكن مهيا گردد.

 

درحال حاضر اين شركت مي كوشد با بهره گيري از تخصص و تجربه بالغ بر 450نفر نيروي كارآمد در زمينه هاي مختلف مديريتي ، طراحي ، مهندسي ،  برنامه ريزي ، پژوهشي ، بهره برداري ، خدمات رساني و تعميرات و با استفاده از 900 دستگاه ماشینو ساير امكانات موجود ، ضمن بهبود سطح كيفي خدمات و ارايه سرويسهاي متنوع و دائماً به روز شونده به مسافرين با بهاي مناسب جايگاه خود را به عنوان برترين شركت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و ایاب و ذهاب ارتقاء دهد.

اميد است به لطف پروردگار يكتا و برقراي ارتباط دوسويه همچنين در سايه‌ عزم راسخ و تلاش دوچندان اين مجموعه ، اين شايستگي را داشته باشيم تا با بكارگيري پيشنهادات و انتقادات سازنده شما عزيزان ، شريک لحظات خوش سفرتان باشيم.

بازدید 1374 بار
آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 08:46

مطالب تازه